• Újszülött
Ingyenes Szállítás 1x1 Mechanikai, Optikai Kapcsoló SC/APC Csatlakozó

Ingyenes Szállítás 1x1 Mechanikai, Optikai Kapcsoló SC/APC Csatlakozó

HUF 20787.30
Hozzáférhető formában

Elérhetőség


Jellemzők
Alacsony beiktatási Széles hullámhossz-tartomány
Alacsony áthallás Nagy stabilitás, a megbízhatóság
Epoxi-ingyenes optikai utat Reteszelés, mind a nem-reteszelés
Alkalmazások
1. R&D laboratórium 2. Rendszer felügyelet
3. Konfigurálható OADM 4. Metropolitan area networks 5. Komponens tesztelés
Csapok Meghatározások
Optikai Útvonal
Optikai Útvonal 1-2 1-2
Optikai Út 1-3 1-3
Villamos vezetés
Nem reteszelés
Pin1
Pin1 0
Reteszelés
Pin1
Pin-5
Pin6
Pin10
V+
GND
GND
V+
Állami
Reteszelés/Nem-reteszelés
Pin2-3, Pin8-9 megnyitásához
Pin2-3, Pin8-9 közelében
Pin3-4, Pin7-8 közelében
Pin3-4, Pin7-8 nyitott
Műszaki adatok
Paraméter
Érték
Működési hullámhossz (nm)
1260 ~ 1360 vagy 1510 ~ 1610
1310/1550 ± 40
Beiktatási csillapítás (d B)
P Osztály
Egy Fokozat
P Osztály
Egy Fokozat
WDL (d B)
≤ 0.25
≤ 0.25
≤ 0.25
≤ 0. 30
PDL (d B)
≤ 0.05
≤ 0.05
≤ 0.05
≤ 0.05
TDL (d B)
20
20
Cross-t aik (d B)
>55
>55
>55
>55
Ismételhetőség (d B)
Vissza Veszteség(d B)
> 55
Kapcsolási Idő (ms)
C olaj ellenállás ( Csapok, 1-5, vagy 6-10) (ohm)
178 ± 10%
O perating feszültség (V)
5
R ated teljesítmény (m W)
500
D urability
>10 millió
Működési Hőmérséklet (°C)
0 ~ +70
Tárolási Hőmérséklet (°C)
-45 ~ +85
Rost Típus
SMF-28
Szál Hossza (m)
1.0 +/- 0.1
Méretek (Hxszxm) (mm)
L 22.3 × W 12. 1 × H 11
Rendelési Információk Optikai
switch Port Típus
Vezérlés Típusa Hullámhossz Rost Típusú Pigtail Típusú Rost Hossza Csatlakozó 1 X2=1 X2 L=Reteszelés
N=Nem-reteszelés 85=850nm
98=980nm
13=1310nm
15=1550nm
35=1310&1550
nm
00=szabott SM=SMF-28 E
M5=MM50/125
M6=MM62.5/125
S= szabott 09=900um laza cső
90=900um szűk puffer
20=2,0 mm szálak
30=3.0 mm szálak 0.5=0,5 m
10=1,0 m
15=1,5 m
20=2,0 m
S=
személyre szabott NA=None
FP=FC/PC
FA=FC/APC
SP=SC/PC
SA=SC/APC
LP=LC/UPC
LA=LC/APC
MU=MU/UPC
S=
testre szabott
Közlekedés :
1. Vállaljuk a szállítás hétfőtől péntekig. A hajózás magában foglalja a csomagolás, illetve kezelési díjat.
2. Ez körülbelül 30-40 nap (USA, CA, AU). Más országok 40-60 munkanapon belül, a pontos szállítási idő függ a postai folyamat.
3. Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy E-mail-ben keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy megoldja a problémákat veled.
Visszajelzés :
1. Automatikusan hagyja a pozitív visszajelzést, hogy minden vevő a tranzakciók lebonyolításához.
2. Fenntartjuk magas színvonalú törekvés a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos számunkra.
3. A jó kommunikáció képes megoldani minden problémát, ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mi azonnal megoldani a problémákat tapasztal
Fizetés :
1.elfogadjuk, Alipay Vagyunk elfogadni keresztül, biztonságos fizetési processzor Letéti.
2.A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti.
3.Ha nem kivétel után azonnal zárja be,kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül
4.Csak a hajó Alipress megerősítette címét.
Vissza :
1.Arra törekszünk, hogy 100% - os elégedettségi.
2.Garantáljuk, hogy az elem vásárlás a tétel már itt leírt ,illetve a feltétel leírt.
3.Amennyiben a tétel nem érkezik meg nem leírtak szerint, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy visszatérjen az elem csere.
4.Vissza nem fogadható el más okból.
5.Kérlek jelentkezz 3 napon belül vissza minket követő 7 napon belül a beérkezett időpontja a csere.

Főbb jellemzők

Márka Név:
jyttek
Modell Száma:
JYT-OP1X1
Elem:
1x1 Mechanikai, Optikai Kapcsoló
Állapot:
Szerkezeti vagy Nem Szerkezeti
Optikai Hullámhossz-Tartomány:
1260, hogy 1620nm
Port:
1X1
Rost átmérő:
0.9 mm
csatlakozó:
SC/APC
Szál Hossza (m) :
1m
is_customized:
Yes

A vevőknek is tetszik

Rost hibakeresőt 30mw ingyenes szállítás
  • Újszülött

Rost hibakeresőt 30mw ingyenes szállítás

HUF 16197.30

Mini Visual hibakeresőt 30km(mw) ingyenes szállítási VFLVF505 gazdaságos VFL hatékony, alacsony költség alapvető optikai vizsgálati eszköz, ez biztosítja alátható módja, hogy