• Újszülött
1 port 1000Mbps SC optikai 8 RJ45 port fiber fast Ethernet Switch single-mode fiber media converter 20 km-re RP 1 Pár

1 port 1000Mbps SC optikai 8 RJ45 port fiber fast Ethernet Switch single-mode fiber media converter 20 km-re RP 1 Pár

HUF 29427.30
Hozzáférhető formában

Elérhetőség


A Termék Áttekintése
10/100/1000 Mbps selfadapting fast Ethernet FC kapcsoló belső felszerelt eightport 10/100/1000 Mbps selfadapting kapcsoló, amely nyolc független 10 Base T, valamint 100 Base TX twistedpair elektromos jelek, valamint 100 Base FX optikai jeleket lehet alakítani egymást. Kiterjeszti hálózati átviteli tartomány 100m, a végső hossza réz drót, 20 km-re (monomode fullduplex mód). Támogatja a két különböző típusú hálózati kapcsolat média : 10/100 Base TX, valamint 100 Base FX; kapcsolási technológia, valamint tárolása, továbbítása technológiát használják az adatok továbbítására a kettő között hálózati kapcsolat média. Opticalfiber rész különösen alkalmas a terület, ahol a hozzáférési távolság információs pontok meghaladja a hozzáférési távolság 5type sort, antielectromagnetic beavatkozására van szükség, valamint a kommunikációs biztonság van szükség, többek között : nagy sebességű optikai vállalati LAN; magas megbízhatóságú ipari elosztott szabályozó rendszer (DCS); optikai-optikai digitális videó megfigyelő hálózat; nagy sebességű optikai kórház LAN; egyetemi hálózat.
Jellemzők
Automatikusan alkalmazkodni 10 Mbps~1000 Mbp környezetben, kényelmes hálózat korszerűsítése
Beépített nagy hatásfokú kapcsoló core segíthet megvalósítani az áramlás szabályozása, illetve csökkentése adatcsomagokat
Biztosítani nyolc független 10 M/1000 Mbps önálló alkalmazkodás váltott sodrott érpár portok, hogy észre elektromos port backup and multi-user access
Támogatás teljes-duplex, fél-duplex átvitel módok, illetve adhat támogatást automatikus sodrott drót átkelés auto-negotiation, kényelmes rendszer hibakeresés, illetve telepítés
Támogatja az átviteli ultra-nagy adatcsomagok, amelynek legnagyobb hossza egyenlő 1552byte
Támogatás Qo S biztosítása érdekében VOIP adatok csomagkapcsolt adatátvitel
Támogatás STP átívelő fa minősül redundáns hálózatok
Alacsony fogyasztás, alacsony hő, sugárzás, dolgozni képes stabilan, hosszú ideig
Támogatás iker-rost multi-mode, két szál mono módban, egy-szál multi-mode, egy szál mono üzemmódban, kikötők, hogy meghosszabbítja a felhasználói igény.
Műszaki Indexek
Paraméter
Specifikáció
Hozzáférés
10/1000 Mbps
Hozzáférés Típusa
IEEE802.3 10 Base-T Ethernet,IEEE802.3u,100 Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow control,IEEE802.1q VLAN,IEEE802.1p Qo S,IEEE802.1d Spanning Tree
Hullámhossz
850nm/1310nm/1550nm
Átviteli Tartomány
Iker-rost multi-mode : Km, iker-rost mono-mód : 20/40/60/80/100 km, egy-szál multi-mode : 25/40/60/80/100 km, egy-szál multi-mode : 2 km, 5-típusú csavart érpár : 100m
Port
8 RJ45 port : csatlakoztassa STP/UTP 5-típusú sodrott érpár
1 optikai-optikai port : Single-mode SC optikai-optikai port (fiber méretek 9/125µm)
Átváltási Mód
Média átalakítása, valamint a tárolási előre
MAC cím tábla
1 K
Buffer space
1 Mbit
Flow control
Full-duplex állam : flow control, fél-duplex állam : vissza a nyomás típus
Késedelem
9.6 minket
Bit hibaarány
MTBF
100 ezer óra
LED jelzőfény
HATALOM, FX LINK/ACT
FDX, FX-100
TP1/2/3/4/5/6/7/8 LINK/ACT (1/2/3/-PORT SODROTT ÉRPÁR KAPCSOLAT TÖRVÉNY)
TP1/2/3/4/5/6/7/8100 (1/2/3/-PORT 100 M ÁTVITELI SEBESSÉG)
HATALOM, FX LINK/ACT
Teljesítmény
DC12 V 1 A (Külső)
Fogyasztás
3.5 W
Működési Hőmérséklet
Mínusz 20 Celsius fok 55 Celsius fok felett nulla
Működési Páratartalom
5%~90%
Tárolási Hőmérséklet
Mínusz 40 Celsius-70 Celsius fok feletti nulla
Tárolási Páratartalom
5%~90%, Nem lecsapódó
Méretek
17.5 cm*7,5 cm*3cm/hosszúság*szélesség*magasság (külső tápegység)
Közlekedés :
1. Vállaljuk a szállítás hétfőtől péntekig. A hajózás magában foglalja a csomagolás, illetve kezelési díjat.
2. Ez körülbelül 30-40 nap (USA, CA, AU). Más országok 40-60 munkanapon belül, a pontos szállítási idő függ a postai folyamat.
3. Ha nem kapja meg a nyertes elem (ek) követő 30 munkanapon belül, akkor kérjük, hagyj üzenetet vagy E-mail-ben keressen minket, mi mindent megteszünk, hogy megoldja a problémákat veled.
Visszajelzés :
1. Automatikusan hagyja a pozitív visszajelzést, hogy minden vevő a tranzakciók lebonyolításához.
2. Fenntartjuk magas színvonalú törekvés a 100% az ügyfél elégedettségi! Visszajelzés nagyon fontos számunkra.
3. A jó kommunikáció képes megoldani minden problémát, ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen velünk kapcsolatba, mi azonnal megoldani a problémákat tapasztal
Fizetés :
1.elfogadjuk, Alipay Vagyunk elfogadni keresztül, biztonságos fizetési processzor Letéti.
2.A fizetés biztonságos fizetési processzor Letéti.
3.Ha nem kivétel után azonnal zárja be,kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetések kell kitölteni, 3 napon belül
4.Csak a hajó Alipress megerősítette címét.
Vissza :
1.Arra törekszünk, hogy 100% - os elégedettségi.
2.Garantáljuk, hogy az elem vásárlás a tétel már itt leírt ,illetve a feltétel leírt.
3.Amennyiben a tétel nem érkezik meg nem leírtak szerint, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, hogy visszatérjen az elem csere.
4.Vissza nem fogadható el más okból.
5.Kérjük, jelentsd belül 3

Főbb jellemzők

Márka Név:
jyttek
Modell Száma:
JYT-WS818-20
Átviteli távolság:
20 KM
Max. Adatátviteli Sebesség:
1000Mbps
csatlakozó:
SC
rost:
Simplex
mód:
Singlemode
Hullámhossz:
Egy Tx1310/Rx1550nm B Tx1550/Rx1310nm
Tápegység:
Extenal Hatalom DC5V2A
Anyag:
mentális

A vevőknek is tetszik

Rost hibakeresőt 30mw ingyenes szállítás
  • Újszülött

Rost hibakeresőt 30mw ingyenes szállítás

HUF 16197.30

Mini Visual hibakeresőt 30km(mw) ingyenes szállítási VFLVF505 gazdaságos VFL hatékony, alacsony költség alapvető optikai vizsgálati eszköz, ez biztosítja alátható módja, hogy